Aktywny dzień klasy I, IIb i IV w Nowym Targu!
Najpierw mega dawka energii i świetna zabawa we FlyParku Nowy Targ, a potem relaks i natura w Rezerwacie,, Bór na Czerwonem”. Drewniane kładki, torfowisko i widok na Tatry-to bylo idealne połączenie ruchu i edukacji.
Wycieczkę zakończono słodkim akcentem, pysznymi lodami.





