– Babciu! Dziadku! Kochamy Was całym sercem.

W dniu 27.01.2023 r. dzieci z obydwu grup przedszkolnych zaprosiły swoich Dziadków i Babcie, by wspólnie celebrować ich dzień. Wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi w jasełkach, śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły. Następnie dzieci wręczyły swoim gościom upominki i laurki. W ten szczególny sposób chciały okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Pani Dyrektor złożyła życzenia oraz zaprosiła na słodki poczęstunek przygotowany przez Kierownika Wiejskiego Ośrodka Kultury p. Anetę Wolańską.
To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy. Wdzięczne i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz temu, jak ważne dla nich są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Dzieci za swoje piękne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Podziękowania dla Pani Kingi Górnickiej za  piękne zdjęcia.

Babciu! Dziadku! Kochamy Was całym sercem. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top