– „Bezpiecznie w górach”

Wrześniowe wycieczki
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w programie szkoleniowo- dydaktycznym „W górach bezpiecznie” prowadzonym przez instruktorów GOPR przy wsparciu Województwa Małopolskiego. Ma on na celu przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego wędrowania po górach oraz zapoznania z pracą ratowników górskich. Dodatkowym celem jest propagowanie wśród młodych ludzi turystyki górskiej oraz aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. W czasie prelekcji młodzież poznała zasady bezpiecznego wędrowania po górach, zachowania w sytuacjach burzy, załamania pogody czy wypadku.
Numer ratunkowy w górach 601 100 300.
Korzystając z pięknej pogody zorganizowaliśmy dla naszych uczniów kilka wycieczek górskich.
  • Wycieczka klas VIIA i VIIB na Trzy Korony – 17 września
  • Wycieczka klas VI i VIII na Przehybę w Beskidzie Sądeckim – 25 września
  • Wycieczka klasy 1 i 3a na Cyrhlę – 24 września
  • Wycieczka klasy 4 na Rusinową Polanę – 24 września

„Bezpiecznie w górach” - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top