– „Deutsch in der Hauptrolle” („Niemiecki w roli głównej”).

26 marca 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji konkursu na Film lub Prezentację Multimedialną „Deutsch in der Hauptrolle” („Niemiecki w roli głównej”).

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu krótkiego filmu lub prezentacji multimedialnej w języku niemieckim na jeden z wybranych tematów: „Nowy Sącz i jego okolice dla miłośników sportu”, „Moja podróż marzeń” oraz „Moje ulubione zwierzę”. W sumie udział w konkursie wzięło 150 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy IIIa gimnazjum Marta Mikołajczyk i Eliza Szymańska, które zostały zaproszone na uroczystą galę wręczenia nagród i dyplomów. Nagrany przez nie filmik był dowodem na to, iż można doskonale wykorzystywać nowe technologie do nauki języków obcych.

Serdecznie gratulujemy!


„Deutsch in der Hauptrolle” („Niemiecki w roli głównej”). - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top