– Dzień Babci i Dziadka

9 stycznia, jak co roku dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego zorganizowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. 
W tym dniu przedszkolaki zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Tylmanowej. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Następnie wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek.
Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
  Dziękujemy !!!


Dzień Babci i Dziadka - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top