Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole zorganizowano Dzień Gier Planszowych!
Była to świetna okazja, by oderwać się od codziennej nauki, wspólnie się pośmiać i ćwiczyć strategiczne myślenie.
Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie!




