– Dzień Mamy i Taty

Mamo, Tato powiemy Wam coś w sekrecie, kochamy Was najbardziej na świecie

26 maja- Dzień Matki oraz 23 czerwca- Dzień Ojca to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców.

Z tej właśnie okazji 31 maja, dzieci z oddziału przedszkolnego oraz 3-4 latki z przedszkola przygotowały piękny występ dla swoich rodziców. Maluchy w strojach regionalnych zaśpiewały i zatańczyły „na góralską nutę”. Dzieci starsze natomiast wystąpiły z piosenką, tańcem oraz inscenizacją ”Historia mamy i taty”. Mali aktorzy spisali się na medal, było przy tym wiele śmiechu i zabawy. Rodzice z ogromnym wzruszeniem słuchali życzeń i podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości. Następnie zaprosiliśmy Mamusie i Tatusiów na słodki poczęstunek.


Dzień Mamy i Taty - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top