Wczoraj oficjalnie rozpoczęły się egzaminy ósmoklasisty i nasi uczniowie mają już za sobą arkusz z języka polskiego!
W naszej szkole do egzaminu przystąpiło 26 uczniów. Trzymamy mocno kciuki za Wasze wyniki oraz za kolejne dni zmagań z matematyką i językiem obcym.


Dajcie z siebie wszystko!




