– Gminne zmagania w mini piłce siatkowej.

BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Dzisiaj na sali gimnastycznej w SP Ochotnica Górna -Jamne rywalizowały reprezentacje szkół naszej gminy w ramach Igrzysk Dzieci, w mini piłce siatkowej. Nasze dziewczęta okazały się NAJLEPSZE w gminie a drużyna chłopców musiała uznać wyższość tylko reprezentacji Ochotnicy Górnej ulegając im w trzech setach 23:25, 19:25 i 12:25. Nasze drużyny walczyły z całych sił godnie reprezentując swoją szkołę.
Składy:
Gomółka Wiktoria, Chlebek Marlena, Hebda Martyna, Kozielec Anna, Adamczyk Wiktoria, Gaździak Marzena, Mikołajczyk Katarzyna, Wąchała Martyna, Janczura Weronika, Liptak Anna.
Ziemianek Łukasz, Orzechowski Dawid, Jagieła Ksawery, Twardowski Jakub, Michałczak Bartosz, Noworolnik Alex, Hebda Piotr, Wojtaszek Krystian, Topolski Karol, Kurnyta Przemysław.


Gminne zmagania w mini piłce siatkowej. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top