Nasza szkoła z radością wzięła udział w akcji „Góra Grosza”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz rodziców udało nam się wspólnie zebrać aż 1060 zł!
Każdy, nawet najmniejszy grosz miał znaczenie i przyczynił się do tego wspaniałego wyniku. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom wychowującym się w trudnych warunkach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i okazali wielkie serce!




