– Konkurs Kaligraficzny „O Złote Pióro” – etap szkolny.

Dnia 7 grudnia 2021 roku, już po raz piąty, odbył  się w naszej szkole Konkurs Kaligraficzny „O Złote Pióro” dla klas drugich i trzecich. Jego celem jest propagowanie umiejętności kształtnego i pięknego pisania.

Laureatami etapu szkolnego zostali:

I miejsce – Amelia  Nowak kl.III

II miejsce – Aleksandra Bodziarczyk  kl.III

III miejsce – Karolina Adamczyk kl.II

Daria Ligas kl.III

Wyróżnienie zdobyli:

Aleksandra Chlebek kl.II

Aleksandra Klag kl.III

Marek Matyszok kl.II

Szymon Michałczak kl. III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  upominki. Zwycięzcy etapu szkolnego: Amelia Nowak oraz Aleksandra Bodziarczyk wezmą udział w V Gminnym Konkursie Kaligraficznym „O Złote Pióro”. Organizatorem konkursu; etapu szkolnego i gminnego  jest pani Zofia Brzeźna.

WSZYSTKIM  UCZESTNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!


Konkurs Kaligraficzny „O Złote Pióro” – etap szkolny. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top