– Konkurs Kaligraficzny „O Złote Pióro”

6.03.2018roku odbył się dla klas drugich i trzecich Szkolny Konkurs Kaligraficzny „O Złote Pióro”.
Jego celem było propagowanie umiejętności kształtnego i pięknego pisania.
Uczniowie mięli do przepisania zgodnie z zasadami kaligrafii wiersz ,,Żuczek” M. Konopnickiej.

Laureatami etapu szkolnego zostali:

I miejsce – Jakub Ligas kl.II

II miejsce – Kacper Michalski kl.III

III miejsce – Maria Hebda kl.II

Patrycja Udziela kl.II

Wyróżnienie – Natalia Franczyk kl.III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz skromne upominki. Zwycięzcy etapu szkolnego: Jakub Ligas oraz Kacper Michalski wzięli udział w III Gminnym Konkursie Kaligraficznym „O Złote Pióro”, który odbył się 13.03. 2018r. się w WOK w Tylmanowej, a organizatorem była nasza Szkoła. Nasi uczniowie co prawda nie znaleźli się w pierwszej trójce, ale i tak są zwycięzcami, bo piszą pięknie. Gratulacje !

Back to top