– Konkurs ,,SMACZNIE = ZDROWO + MAM PRZEPIS”

PEGAGOG I PSYCHOLOG SZKOLNY organizują konkurs o tematyce kulinarnej
 „SMACZNIE = ZDROWO + MAM PRZEPIS”

Racjonalne odżywianie ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, dlatego niezwykle istotne jest kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat.
Konkurs ma na celu  rozwijanie świadomości dotyczącej istoty zdrowego żywienia, promowanie korzyści płynących ze zdrowego odżywiania, a także kreatywne wykorzystanie wolnego czasu w domu.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który może stać się inspiracją do zmiany niektórych przyzwyczajeń żywieniowych, a jednocześnie być doskonałą zabawą dla całej rodziny. Zachęcamy również do obejrzenia krótkiej prezentacji dotyczącej  odżywiania, która znajduje się na Facebooku naszej szkoły. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie zawartym poniżej.

 

REGULAMIN KONKURSU O TEMATYCE KULINARNEJ

,,SMACZNIE = ZDROWO – MAM PRZEPIS”

 1. Organizator konkursu:

Psycholog i Pedagog szkolny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej i w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej.

 1. Cele konkursu:
 • rozwijanie świadomości dotyczącej istoty zdrowego żywienia,
 • kształtowanie u uczniów właściwych nawyków związanych z odżywianiem,
 • promowanie korzyści płynących ze zdrowego odżywiania ,
 • kreatywne wykorzystanie wolnego czasu w domu.

III. Warunki udziału w konkursie:

Do konkursu może przystąpić każdy uczeń , który samodzielnie, przy pomocy rodzica lub

rodzeństwa (zwłaszcza uczniowie z młodszych klas) przygotuje zdrowe danie, sałatkę, przekąskę, deser lub zdrowy zamiennik słodyczy i prześle w formie:

 • nagranego filmiku,
 • zdjęć z przygotowania oraz gotowego dania.

Do pracy dołączyć przepis ( listę składników i sposób wykonania), a następnie przesłać w załączniku na adres mailowy: zdrowojem.konkurs@gmail.com w tytule wpisując imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz klasę.

 1. Uczestnicy:

Konkurs organizowany dla wszystkich uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej oraz uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej.

 1. Termin składania prac:

Prace prosimy przesyłać do 4.06.2020r.

 1. Nagrody:

W konkursie nie ma określonych miejsc. Każdy uczestnik otrzyma dyplom i zdrową, smaczną niespodziankę! Dodatkowym wyróżnieniem będzie zamieszczenie pracy konkursowej  na stronie Facebooka szkoły. Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi po powrocie do szkoły.

VII. Postanowienia końcowe.

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację swoich prac oraz imienia i nazwiska na stronie internetowej oraz Facebooku szkoły.

Back to top