– Konkursu wiedzy o lesie ,, Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę”

W dniu 26 października 2021r. odbył się rejonowy etap konkursu wiedzy o lesie

,, Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę” organizowany przez  Nadleśnictwo Nowy Targ

i Nadleśnictwo Krościenko.

Celem konkursu było  poszerzenie wiedzy uczniów na temat lasów , rozbudzenie zainteresowań uczniów dotyczących ekologii  i zjawisk występujących w przyrodzie oraz poznanie flory i fauny występującej  w regionie.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 1  im. A Mickiewicza w Krościenku. Uczestniczyło w nim 18 uczniów reprezentujących 7 szkół w rejonie Nadleśnictwa Krościenko. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów:  Justyna  Adamczyk z klasy VIIIB i Jakub Ligas z klasy VII.

Nasz  udział zakończył się sukcesem. Justyna Adamczyk zdobyła III miejsce w konkursie i zakwalifikowała się do finału konkursu.  Wszyscy jej gratulujemy!

 

 


Konkursu wiedzy o lesie ,, Poznajemy lasy i ojczystą przyrodę” - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top