– Koszykarki ze srebrnymi medalami!

BRAWO! II MIEJSCE W POWIECIE! Tylko jedna drużyna z powiatu nowotarskiego pokazała lepsze umiejętności koszykarskie od reprezentacji dziewcząt naszej szkoły. 11.02.2020, hala SP 2 Rabka Zdrój. Po dwóch zwycięstwach 6:1 z SP Sromowce Niżne, 12:10 z SP II Rabka oraz porażce z późniejszymi zwyciężczyniami 4:17 z SP Zubrzyca Dolna, zajmujemy ostatecznie II  zaszczytne miejsce w koszykarskich Powiatowych Igrzyskach Dzieci. Sukces ten wywalczyły: Liptak Anna, Mikołajczyk Katarzyna, Wąchała Martyna, Klag Gabriela, Janczura Weronika, Adamczyk Wiktoria, Kozielec Anna, Gaździak Marzena, Kozielec Martyna, Hebda Nina.

https://pck.nowotarski.org.pl/igrzyska-komunikaty/1524/igrzyska-powiatowe-w-mini-koszykowce-dziewczat


Koszykarki ze srebrnymi medalami! - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top