– Międzyszkolny Konkurs Językowy ‘TANDEM’ 2019

W dniu 26 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I etapie Międzyszkolnego Konkursu Językowego ‘TANDEM’, który sprawdzał ich umiejętności zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego.

Do konkursu przystąpiło w sumie 489 uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z Nowego Sącza oraz powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego, myślenickiego i nowotarskiego. Nasza uczennica, Kalina Piszczek z klasy III gimnazjum, zakwalifikowała się do II etapu konkursu, zajmując 5 miejsce na liście uczestników. Po pisemnej części II etapu konkursu, który odbył się w sobotę 16 marca 2019 roku w siedzibie Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego i Zespołu Szkół Społecznych SPLOT w Nowym Sączu, Kalina zakwalifikowała się do ostatniej, ustnej części konkursu zajmując 8 miejsce na liście. Finalistce serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w ostatnim etapie konkursu!

Back to top