– Międzyszkolny Konkurs Językowy „TANDEM”

7 kwietnia 2018 roku uczennice klas gimnazjalnych: Joanna Jagieła i Alicja Tworek z klasy III A, Marzena Jargiło z klasy III B, Marta Mikołajczyk i Alicja Ziemianek z klasy II A, a także Kalina Piszczek, Martyna Konopka i Gabriela Gierczyk z klasy II B wzięły udział w I etapie Międzyszkolnego Konkursu Językowego „TANDEM”.
Do konkursu przystąpiło 470 uczniów z powiatu nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego, nowotarskiego i myślenickiego. Trzy spośród naszych uczennic: Joanna Jagieła, Marzena Jargiło i Kalina Piszczek zakwalifikowały się do części pisemnej II etapu konkursu, który odbył się w Nowym Sączu w sobotę 7 kwietnia 2018 roku. Kalina Piszczek zakwalifikowała się do ostatniej ustnej części konkursu. Na rozmowę w języku angielskim i niemieckim uczennica została zaproszona do Nowego Sącza 21 kwietnia 2018 roku. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Kalinie życzymy powodzenia podczas ostatniej części konkursu.


Międzyszkolny Konkurs Językowy „TANDEM” - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top