– Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej

Dnia 24.01.2018 odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczawnicy V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej „Christmaslieder & Weihnachtssongs”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy.
W konkursie wzięło udział 7 szkół z terenu powiatu nowotarskiego i nowosądeckiego. Naszą szkołę reprezentowały Martyna Kurnyta (kl VII), Gabriela Gierczyk (kl II gimnazjum), Kamila Maurer (kl II gimnazjum) i Natalia Tworek (kl III gimnazjum). Wszyscy uczestnicy zaprezentowali dwie piosenki świąteczne, jedną w języku angielskim i jedną w języku niemieckim. Jury oceniało poprawność językową, stronę muzyczno-wokalną, interpretację wykonywanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasze uczennice wykazały się dużą pomysłowością i talentem muzycznym. Nagrodę specjalną w postaci tygodniowego udziału w letnich zajęciach wokalnych 2018, ufundowaną przez organizatorów warsztatów muzycznych w „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach otrzymała Gabriela Gierczyk. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top