– OD PONIEDZIAŁKU RUSZA PRZEDSZKOLE

Szanowni Państwo,

 

Informuję, że z dniem 11 maja 2020r. Publiczne Przedszkole , wchodzące w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tylmanowej zostaje otwarte w godzinach od 7.00 do 16.00. Proszę zapoznać się z wewnętrzną procedurą  obowiązującą   w placówce w dobie walki z koronawirusem COVID-19. Jeśli Państwo są zainteresowani posłaniem dziecka do przedszkola, proszę   chętnych o zgłoszenie tego faktu w sekretariacie w dniu 11 maja w godzinach od 7.00 do 15.00.

Dyrektor Zespołu Anna Szerszeń

W załączeniu dokumenty z którymi należy się zapoznać jeśli Państwo chcą posłać dziecko do przedszkola.

Oświadczenia rodziców przedszkola

Oświadczenia rodziców przedszkola

Procedura wewnętrzna w związku z otwarciem Publicznego Przedszkola w Tylmanowej

Procedura wewnętrzna w związku z otwarciem Publicznego Przedszkola w Tylmanowej

WNIOSEK O PRZYJĘCIE do przedszkola

Back to top