– Pasowanie na przedszkolaka 2021/2022

Dzisiaj tj. 28 października 2021r.  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla naszych podopiecznych. Od tego dnia stają się oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania, każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik  oraz drobny upominek.


Pasowanie na przedszkolaka 2021/2022 - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top