– PIKNIK EKOLOGICZNY

Piknik Ekologiczny w Gminie Ochotnica Dolna – 22 kwietnia

 

Już w ten piątej tj. 22 kwietnia zapraszamy serdecznie do udziału w Pikniku Ekologicznym, który będzie zwieńczeniem trwającego od 19 kwietnia Tygodnia Ekologicznego. Piknik odbędzie się w Międzynarodowy Dzień Ziemi, w godz. 13.00 – 16.00, na placu przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. mjra H. Sucharskiego w Tylmanowej.

Podczas Pikniku swoją działalność i materiały promocyjne zaprezentują przedstawiciele m. in. Nadleśnictwa Krościenko, Gorczańskiego Parku Narodowego, Zespołu Parków Krajobrazowych, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych EMPOL, Fabryki Zieleni, Przyjaciele Doliny Dunajca i in.

 

Z kolei przedstawiciele policji i straży pożarnej zaprezentują najmłodszym swoje samochody służbowe. Odbędzie się także pokaz pierwszej pomocy.

 

Na scenie, z programem artystycznym wystąpią uczniowie szkół podstawowych z Tylmanowej. Nastąpi także rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Ekologicznego „Coś nowego z czegoś starego” i wręczenie nagród.

 

Na uczestników Pikniku, i małych i dużych, będzie czekać wiele bezpłatnych atrakcji m. in. malowanie buzi, dmuchańce, wata, popcorn, rozgrzewka fitness prowadzona przez Renatę Słowik, konkursy z nagrodami ufundowanymi m. in. przez Fabrykę Zieleni w postaci bonów na sadzonki oraz krzewów.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Back to top