– Piłka nożna chłopców.

Dnia 25.04.2017 r. na boisku Orlik w Ochotnicy Dolnej – Centrum drużyna reprezentująca naszą szkołę zajmując I miejsce zdobyła tytuł Mistrza Gminy. Zwycięstwo to dało nam prawo gry w kolejnym etapie na Mistrzostwach Ośrodka Sportowego Pieniny. Zawody o których mowa odbyły się 16.05.2017 r. w Maniowach. W stawce pięciu drużyn zajęliśmy III miejsce zaliczając jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedną porażkę. Drużyna występowała w składzie: Adamczyk Rafał, Chlebek Antoni, Chlebek Mateusz, Gabryś Filip, Hebda Filip, Jagieła Kamil, Kozielec Krzysztof, Kozielec Mateusz I, Kozielec Mateusz II, Matyszok Bartłomiej, Mikołajczyk Krystian, Wąchała Patryk.
Szersza relacja tutaj: http://www.sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=13215


Piłka nożna chłopców. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top