– Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna organizuje dwa przedsięwzięcia mające na celu wzbudzenie uśmiechu u dzieci, których los nie ułożył się jak w bajce

Poradnia Dzieciom na Święta

Kochani,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nowym Targu

pragnie zaangażować się w dwa przedsięwzięcia mające na celu wzbudzenie uśmiechu u dzieci, których los nie ułożył się jak w bajce. Również Was – rodziców, nauczycieli i wszystkich innych mających kontakt z naszą Poradnią zachęcamy do udziału w naszych akcjach.

  1. Zbiórka słodyczy dla dzieci z lokalnego domu dziecka – jak co roku pragniemy obdarować słodkościami wychowanków jednego z lokalnych domów dziecka. Każdego kto chce razem z nami podzielić się łakociami zapraszamy do przyniesienia słodyczy w dniach od 30.11.2021 – 07.12.2021 roku do naszej Poradni, do pokoju 1.06 (I piętro, gabinet logopedyczny).
  2. Pomoc Idze Kaczmarczyk – cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni. Koszty leczenia wynoszą ponad 9 mln złotych. Każdego kto chce wesprzeć Igunię zachęcamy do wpłaty na skarbonkę Fundacji Siepomaga: Iga Kaczmarczyk – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl Również dla Igi Kaczmarczyk – pani Teresa Zapała Gapska  – logopeda naszej Poradni ofiarowuje na licytację spory kilogram przepysznych pierniczków (ciasto leżakujące, najwyższej jakości składniki). Licytacja rozpocznie się w piątek po południu i potrwa do niedzieli. Odbędzie się ona na grupie https://www.facebook.com/groups/1220387311799864/?ref=share , już teraz zachęcamy do dołączenia. Bezpośredni link do aukcji: https://m.facebook.com/groups/1220387311799864/permalink/1249059735599288/
Back to top