– Poznajemy nasze lasy i ojczysta przyrodę- konkurs organizowany przez Nadleśnictwo

W dniu 29 maja 2023r. w Nowym Targu odbył się finał konkursu pod nazwą: „Poznajemy nasze lasy i ojczystą przyrodę”, organizowany przez Nadleśnictwo Krościenko i Nadleśnictwo Nowy Targ. W finale wzięło udział 30 uczniów z powiatów nowotarskiego.

Naszą szkołę reprezentował Jakub Ligas z klasy VIII. Wyłoniono 6 laureatów konkursu, którzy zostali nagrodzeni. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i symboliczne upominki. Serdecznie im gratulujemy! Po przeprowadzonym konkursie odbyło się spotkanie z Panią Anną -Marią Kuczkowicz – weterynarzem i wolontariuszem projektu poświęconego edukacji i ratowaniu dzikich zwierząt „W imieniu tych co nie mówią”. Przedstawiona prezentacja była głównie na temat ratowania niedźwiedzi brunatnych. Podsumowaniem spotkania był wspólny obiad uczestników konkursu, ich opiekunów i organizatorów.


Poznajemy nasze lasy i ojczysta przyrodę- konkurs organizowany przez Nadleśnictwo - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top