PSZCZOŁA – CUD NATURY
20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół.
Z tej okazji odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pod ogólnym hasłem PSZCZOŁA – CUD NATURY. Uczniowie z poszczególnych kategorii wiekowych realizowali różne tematy.
W sumie w konkursie wzięło udział 17 uczniów, którzy dzisiaj odebrali dyplomy i nagrody.
Nagrodzeni zostali:
Mikołaj Gałka z kl. IIA – I miejsce,
Julia Sidzińska z kl. IIA – II miejsce,
Zofia Ditrich z kl. IIA – III miejsce,
Lena Michałczak z kl. I – wyróżnienie,
Maja Sobolewska z kl. IIB – wyróżnienie,
Justyna Ciesielka z kl. IIB – wyróżnienie,
Zuzanna Kozielec z kl. VIIIB – I miejsce,
Aleksamdra Klag z kl. VII – II miejsce,
Radosław Kaput z kl. VI – III miejsce,
Magdalena Chrobak z kl. IV – wyróżnienie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! 




