– Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim

W dniu 21.02.2017r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna.
W dniu 21.02.2017r. w ośrodku narciarskim Arena Narciarska Jaworki rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejski o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna. W zawodach zgłoszonych było 85 zawodników jednak z powodów chorobowych wystartowało 75 uczniów ze szkół z terenu Gminy Ochotnica Dolna. Rywalizacja sportowa toczyła się w 8-iu grupach wiekowych. Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe odbył się tylko jeden przejazd po trasie slalomu giganta. Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie. Zaraz po zakończeniu rywalizacji sportowej młodzież w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników mogła skorzystać z przygotowanego dla nich ciepłego posiłku. Podczas dekoracji zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez: Wójta Gminy Ochotnica Dolna, Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej oraz Arenę Narciarska Jaworki- Homole S.A. którym należą się wielkie podziękowania za ufundowanie tak atrakcyjnych pucharów, medali i nagród. Wśród wszystkich zawodników została przeprowadzona loteria w której młodzież mogła wylosować karnety do stacji narciarskiej Arena Narciarska Jaworki oraz atrakcyjne nagrody . Mamy nadzieję że w przyszłym roku zainteresowanie młodzieży będzie jeszcze większe a rywalizacja na stoku przysporzy dużo radości i satysfakcji młodzieży.

Wyniki zawodów o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna
Dziewczynki klasy I-II
I miejsce Zuzanna Wąchała                      ZSP. Tylmanowa
II miejsce Amelia Adamczyk                      ZSP. Tylmanowa
Chłopcy klasy I-II
I miejsce Marek Mikołajczyk            SP. Ochotnica Dolna- Skrodne
II miejsce Jan Ludwin                        SP. Ochotnica Górna
III miejsce Adam Chrobak                 SP. Ochotnica Dolna- Centrum
Dziewczynki III-IV
I miejsce  Nina Hebda                    ZSP. Tylmanowa
II miejsce Jolanta Ludwin               SP Ochotnica Górna
III miejsce Aniela Cebula                SP Tylmanowa – Zawodzie
Chłopcy III-IV
I miejsce Piotr Hebda                        ZSP. Tylmanowa
II miejsce Rafał Ziemianek               SP Tylmanowa- Zawodzie
III miejsce Kamil Janik                       SP. Ochotnica Dolna- Centrum
Dziewczynki klasy V-VI
I miejsce Karolina Ligas                  ZSP. Tylmanowa
II miejsce Iwona Majerczyk                  SP. Tylmanowa – Zawodzie
III miejsce Weronika Michałczak          ZSP. Tylmanowa
Chłopcy klasy V-VI
I miejsce Michał Gołdyn                SP. Ochotnica Dolna – Centrum
II miejsce Hubert Bodziarczyk      SP Tylmanowa – Zawodzie
III miejsce Jakub Pyrdoł               SP. Tylmanowa – Zawodzie
Łukasz Hurkała
Więcej tutaj: http://www.znaddunajca.pl/?article=puchar-wojta-gminy-ochotnica-dolna-narciarstwie-alpejskim


Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna w narciarstwie alpejskim - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top