– ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Uczennice.

Już za kilka dni usłyszymy dzwonek, wzywający do zajęcia miejsc w ławkach szkolnych.  Przypuszczam, że w obecnej sytuacji dochodzą do Państwa różne informacje z mediów, które mogą budzić Państwa niepokój.  Działając zgodnie z wytycznymi Sanepidu, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej, pragnę Państwa uspokoić i zaprosić Wasze dzieci do rozpoczęcia nowego roku szkolnego w murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Rozpoczęcie roku będzie wyglądało następująco:

WTOREK 1 WRZEŚNIA

8.15 – dowóz uczniów klas I, II , IIIa, IIIb, IV z Kłodnego do szkoły

8.30 spotkanie wychowawców z uczniami

 • Klasa 0 – sala nr 208
 • Klasa I – stołówka szkolna
 • Klasa II – sala nr 206 (II piętro)
 • Klasa IIIa – sala nr 13 (parter)
 • Klasa IIIb – sala nr 12 (parter)
 • Klasa IV – sala 104 (I piętro)

9.15 – dowóz uczniów klas: V, VI, VIIa, VIIb, VIII z Kłodnego do kościoła

 • 9.30 – Msza św. dla wszystkich uczniów Zespołu (Proszę, aby w razie konieczności zapewnienia opieki dziecku, tylko jeden z rodziców towarzyszył mu podczas mszy św.)

Wytyczne na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow

10.30 – odwóz klas I, II , IIIa, IIIb, IV spod kościoła do Kłodnego

Ok.10.45 spotkanie wychowawców z uczniami:

 • Klasa V – sala 103 (I piętro)
 • Klasa VI -sala 204 (II piętro)
 • Klasa VIIa – sala nr 205
 • Klasa VIIb – sala nr 106
 • Klasa VIII – sala nr 105

Uczniowie mają założone maseczki od momentu opuszczenia domu do wejścia do klasy na spotkanie z wychowawcą. W klasie maseczki ściągają.  Przed wejściem do budynku uczniowie  i rodzice, którzy chcą wejść do budynku z dziećmi,  ustawiają się w kolejce do pomiaru temperatury. Na teren szkoły nie zostaną wpuszczone osoby, których temperatura ciała, mierzona termometrem bezdotykowym, wynosi 38 stopni i wyżej.

 

 

Back to top