– Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

 

Serdecznie witam u progu nowego roku szkolnego i zapraszam do zapoznania się z garścią informacji.

1 września o godzinie 8.00 odbędzie się uroczysta Msza św,. Do kościoła wyruszymy wspólnie  z pocztem sztandarowym o godz. 7.50 spod szkoły.

Po mszy  św. zapraszam wszystkich uczniów i rodziców na stołówkę szkolną na uroczyste rozpoczęcie  nowego roku szkolnego, a następnie na spotkanie z wychowawcami klas.

Uprzejmie przypominam, że 1 września jest uroczystością, na której obowiązuje strój galowy. Zgodnie z zapisem naszego  Statutu, strój galowy dla dziewczynek to biała bluzka, czarna lub granatowa spódniczka o odpowiedniej długości lub czarne, granatowe spodnie. Dla chłopców jest to biała koszula i czarne lub granatowe spodnie materiałowe. Spodnie jeansowe nie kwalifikują się do stroju galowego. Pozwalam sobie na przypomnienie wyglądu stroju galowego, ponieważ na zakończeniu roku szkolnego w czerwcu pojawili się uczniowie w spodniach dresowych, bluzach i krótkich spodenkach. A na taki „strój galowy” jako dyrektor nie wyrażam zgody.

1 września dowóz będzie

  • 7.20 z Brzegów, zbiórka przy budującym się moście
  • 7.35 z Kłodnego

Odwóz

Około godz. 10.15  – na Brzegi

Około Godz.  10.30 – do Kłodnego

Świetlica dla uczniów klas I-III będzie działała już od piątku w godzinach 7.45-8.45 i 12.30. – 15.30. Pierwszeństwo w zapisie mają dzieci rodziców pracujących. Proszę o odebranie karty świetlicy w sekretariacie lub u wychowawców świetlicy.

Obuwie zamienne będzie obowiązywać wszystkich uczniów od 2 września. Proszę o wyposażenie swoich dzieci w tenisówki, adidasy z białą podeszwą, które będą podpisane imieniem i nazwiskiem  w widocznym miejscu. Wiem, że w tamtym roku wielu uczniów nie zmieniało obuwia, a usilnie wmawiało nauczycielom, że je zmieniło. Dlatego, żeby uniknąć podobnych sytuacji, proszę o dostosowanie się do mojej prośby. Jeśli ktoś z Państwa ma inne zdanie, chętnie usłyszę Państwa rozwiązanie, które pomoże nam utrzymać czystość w budynku Zespołu.

Przydział sal:

Kl.I – sala nr 205

Kl.II – sala nr 204

Kl. III – sala nr 203

Kl. IV- sala nr 12

Kl.Va – sala nr 13

Kl.Vb – sala nr 105

Kl.VI – sala nr 106

Kl.VII  – sala nr 103

Kl.VIII- sala nr 104

 

Anna Szerszeń, dyrektor

 

 

Back to top