– ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Rodzice

Rok szkolny 2023/2024 rozpocznie się 4.09.2023r uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym o godz. 8.00, ale spotykamy się wszyscy pod szkołą o godz. 7.45, aby wspólnie  z pocztem sztandarowym udać się do kościoła. (autobus będzie na Stachówce o godz. 7.30, później pojedzie w stronę Kłodnego i przywiezie dzieci pod szkołę)

Następnie zapraszam uczniów z rodzicami na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami, które odbędzie się na sali gimnastycznej.

W dalszej kolejności uczniowie udadzą się na spotkanie z wychowawcami klas. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje STRÓJ GALOWY.

W tym roku przydział klas do sal lekcyjnych wygląda następująco:

Klasa I – sala nr 203

Klasa II – sala nr 205

Klasa III – sala nr 204

Klasa IV – sala nr 103

Klasa V – sala nr 104

Klasa VI a – sala nr 106

Klasa VI b – sala nr 105

Klasa VII – sala nr 12

Klasa VIII – sala nr 13

W związku z remontem boiska nieczynny jest parking przy budynku sportowym, dlatego proszę, aby rodzice, którzy na rozpoczęcie roku szkolnego przyjadą swoimi samochodami, zostawili je na parkingu kościelnym.

Remont boiska potrwa jeszcze przez kilka tygodni, dlatego proszę przywozić dzieci samochodami wcześniej i nie podwozić pod same drzwi wejściowe, ponieważ w ten sposób tarasują Państwo wjazd samochodom z tyłu.

W tym roku szkolnym wszystkie lekcje rozpoczynają się o godz. 8.00. Uczniowie, którzy będą kończyć lekcje o godz. 11.30, a korzystają z dowozu, zostaną skierowani na świetlicę szkolną.

ŚWIETLICA

W tym roku szkolnym świetlica pracuje od godz. 11.30 do 16.00. Dokumenty dotyczące zgłoszenia na świetlicę będą do odebrania od poniedziałku w sekretariacie szkoły. Świetlica przysługuje uczniom klas I-III i pierwszeństwo uczęszczania na nią mają dzieci, których rodzice pracują.

TRANSPORT

Przywóz do szkoły codzienne rano : 7.35 Stachówka, 7.40 Kłodne

Odwóz codziennie: 12.30, 13.15, 14.05,

Back to top