– Siatkarki najlepsze w Ośrodku Pieniny.

? ???Nasze dziewczęta? po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne i na sali gimnastycznej SP 1 Krościenko zwyciężyły w zawodach mini piłki siatkowej.

Pokazały wielkie serce do sportowej walki i duże siatkarskie umiejętności. Pokonały kolejno reprezentacje SP Szczwnica 2:1, SP Kacwin 2:1, SP Krościenko 2:0 i SP Maniowy 2:0. Dzisiejsze wygrane dały im przepustki do powiatowych finałów Igrzysk Dzieci. Oto drużyna naszych siatkarek: Gomółka Wiktoria, Mikołajczyk Katarzyna, Wąchała Martyna, Janczura Weronika, Liptak Anna, Chlebek Weronika, Kozielec Anna, Gaździak Marzena, Hebda Martyna i Adamczyk Wiktoria.

https://pck.nowotarski.org.pl/…/igrzyska-dzieci-osrodka-spo…


Siatkarki najlepsze w Ośrodku Pieniny. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top