– ŚLUBOWANIE KLASY I

W dniu 29 września 2021 roku w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej pod wychowawstwem pani Teresy Mastalerz. Pierwszoklasiści w obecności licznie przybyłych rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, który był ich pierwszym egzaminem. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz zasad zachowania.  Rodzice dumni ze swoich pociech nagradzali dzieci gromkimi brawami. Po uzyskaniu pozytywnej oceny Pani Dyrektor, mogli uroczyście ślubować na sztandar szkoły, że będą dbać o jej dobre imię, szanować innych a swoją nauką i zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani Dyrektor Anna Szerszeń symbolicznym piórem, dokonała aktu pasowania Pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wyjątkowych sukcesów edukacyjnych i samych radosnych chwil w naszej szkole.

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!


ŚLUBOWANIE KLASY I - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top