– Szkolny Konkurs Pięknego Czytania ZOSTAĆ MISTRZEM SŁOWA

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
ZOSTAĆ MISTRZEM SŁOWA
🧡📚💚📚🩵📚🩷
W piątek 15 maja 2026 r. odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania „Zostać Mistrzem Słowa”. Swoje umiejętności interpretowania głosowego tekstów literackich zaprezentowało 21 uczniów z klas I-VIII.
Jury oceniło prezentacje i przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach:
KLASY I-III
I miejsce – Mikołaj Gałka,
II miejsce – Zofia Ditrich,
III miejsce – Janna Szneider,
wyróżnienia: Natalia Kozielec, Alicja Ciesielka i Antoni Osman;
KLASY IV-VI
I miejsce – Karolina Adamczyk,
II miejsce – Justyna Ligas,
III miejsce – Emilia Mrówka,
wyróżnienie – Antoni Ciesielka;
KLASY VII-VIII
I miejsce – Franciszek Noworolnik
II miejsce – Aleksandra Klag
III miejsce – Michał Nosal.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! 👍💐
3 czerwca odbędzie się Gminny Konkurs Pięknego Czytania. Naszą szkołę będą reprezentowali laureaci dwóch pierwszych miejsc z każdej kategorii. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!


Szkolny Konkurs Pięknego Czytania ZOSTAĆ MISTRZEM SŁOWA - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top