– Tradycyjne Jasełka Kolędnicze – tylmanowską gwarą z gwiazdą i turoniem

28 stycznia 2024r. uczniowie wystąpili z Jasełkami na uroczystości opłatkowej Związku Podhalan w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej. Po zakończonym kolędowaniu nie zabrakło owacji na stojąco, które były wyrazem uznania dla aktorów za trud i talent. Był to już trzeci występ naszych uczniów. Pierwszy raz wystąpili jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia dla społeczności szkolnej, następnie jasełka wystawiono dla społeczności lokalnej w Wiejskim Ośrodku Kultury w Tylmanowej gdzie połączono siły ze Scholą Parafialną. Teraz była możliwość aby swoje talenty zaprezentować przed szerszym gronem, ponieważ na uroczystość przybyło wielu znakomitych gości.


Tradycyjne Jasełka Kolędnicze – tylmanowską gwarą z gwiazdą i turoniem - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top