– Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Rok szkolny 2021/22 rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele parafialnym, następnie oficjalne uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej. Oprócz uczniów klas I-VIII, grona pedagogicznego oraz dyrekcji szkoły obecni byli także rodzice. Przybyłych na uroczystość powitała pani dyrektor Anna Szerszeń. Wszystkim uczniom życzyła aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.
Pierwszego września obchodzimy również rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczennice klasy VIIIA wraz z wychowawczynią przygotowały krótkie wystąpienie i przybliżyły zgromadzonym wydarzenia z 1939 roku. Na koniec uczniowie poszczególnych klas spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top