– Uroczystości w bibliotece szkolnej

29 kwietnia 2019r. w bibliotece szkolnej odbyło się oficjalne przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona czytelników naszej szkoły. Choć uczniowie klas pierwszych od dawna korzystają z wypożyczalni i czytelni, to właśnie teraz stali się pełnoprawnymi jej użytkownikami.

Najpierw złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie z rąk Pana Dyrektora Marka Żołędzia otrzymali pamiątkowe dyplomy i książeczki, a także słodką niespodziankę. W części artystycznej zespół uczniów z klasy IIIA w składzie: Agnieszka Kulasik, Marta Mikołajczyk, Joanna Bodziarczyk, Patryk Cebula i Patryk Turek przedstawił swoim młodszym koleżankom i kolegom skróconą wersję znanej baśni braci Grimm pt. „Kopciuszek”.

Na koniec miłe słowa w stronę najmłodszych skierował Pan Dyrektor Marek Żołądź, pani Maria Konopka – nauczyciel bibliotekarz, wychowawczynie: pani Teresa Mastalerz i pani Zofia Brzeźna oraz starsi koledzy z kl. IIIA, życząc Pierwszoklasistom wielu czytelniczych wrażeń.


Uroczystości w bibliotece szkolnej - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top