– VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej „CHRISTMASlieder & WEIHNACHTSsongs” w Szczawnicy

Uczennice naszej szkoły: Zuzanna Gierczyk z klasy V, Kinga Ligas z klasy VI A, Justyna Adamczyk z klasy VI B i Martyna Maciuszek z klasy VII wzięły udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej „CHRISTMASlieder & WEIHNACHTSsongs” w Szczawnicy.  Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczawnicy. Wszystkie dziewczynki pięknie zaprezentowały piosenki w języku angielskim lub niemieckim. Jury oceniało poprawność językową, stronę muzyczno-wokalną, interpretację wykonywanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny.     W kategorii klas IV do VI nasza uczennica Zuzanna Gierczyk zajęła I miejsce, a Kinga Ligas zdobyła wyróżnienie. Justyna Adamczyk i Martyna Maciuszek również wspaniale zaśpiewały i zachwyciły widownię. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej „CHRISTMASlieder & WEIHNACHTSsongs” w Szczawnicy - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top