– Wycieczka do Fabryki Cukierków i krakowskiego ZOO.

W dniu 13 czerwca 2023r. dzieci z „Zerówki” i uczniowie klasy II wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Przed wyjazdem przypomnieli sobie zasady bezpiecznego podróżowania i zachowania w czasie wycieczki. Pierwszym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie ZOO, gdzie dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki – m.in. słonia, zebry, rysie, wilki, hipopotama, małpki, orła, żyrafy, lwy, tygrysy, pingwiny i wiele innych. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w ZOO dostarczył im wiele radości, był wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Następnie udaliśmy się na ul. Grodzką gdzie mieści się najmniejsza na świecie Fabryka Cukierków „ CIUCIU Cukier Artist”.  W Manufakturze Słodyczy poznaliśmy sposób produkcji cukierków i lizaków – wywołało to duże zainteresowanie i wiele pytań. Po pokazie każdy mógł  spróbować zrobionych ręcznie, jeszcze ciepłych cukierków i samodzielnie wykonać lizaka. Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości.


Wycieczka do Fabryki Cukierków i krakowskiego ZOO. - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top