– Wycieczka klasy I w Dolinie Chochołowskiej i Zakopanem

18 maja klasa1 wyruszyła z przewodnikiem górskim na wycieczkę do Doliny Chochołowskiej. Powitały ich góry wyłaniające się z mgły, szum wody w potoku i wspaniała górska atmosfera.
Część drogi przejechali kolejką turystyczną. Mimo towarzyszącego deszczu humory wszystkim dopisywały. Odpoczywali w schronisku przy gorącej czekoladzie i degustacji pizzy w restauracji Tratoria Adamo.
Później spacerem Krupówkami udali się do Muzeum Tatrzańskiego. Jego liczne zbiory pomogły im lepiej poznać góry – dowiedzieli się wiele o kulturze Górali, zwierzętach i roślinach zamieszkujących Tatry, kamieniach z jakich zbudowane są skały oraz wielu innych ciekawostkach. Na warsztatach każdy wykonał podhalańską owieczkę i starał wyobrazić siebie w dawnej izbie góralskiej bez elektryczności, telewizorów, tabletów i grających zabawek.
Moi uczniowie udowodnili, że mają doskonałą formę, są dzielni, wytrwali i zahartowani- stwierdza po powrocie dumna ze swoich wychowanków pani Z. Brzeźna

Wycieczka klasy I w Dolinie Chochołowskiej i Zakopanem - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top