Wracamy zmęczeni, ale pełni niesamowitych wrażeń prosto z Tatr!
Szkolne Koło Wolontariatu melduje wykonanie zadania, choć nieco zmodyfikowane przez górskie warunki! 
Naszym celem była piękna Kopa Kondracka, jednak jesień w górach potrafi zaskoczyć! Ze względu na zimową aurę panującą na szczycie, bezpiecznie zakończyliśmy naszą wędrówkę na Przełęczy pod Kopą Kondracką (1863 m n.p.m.). I wiecie co? Warto było!
Przyroda nagrodziła nas za wysiłek! Udało nam się zobaczyć dostojną kozicę oraz piękne łanie! A dreszczyk emocji zapewniła bliska obecność niedźwiedzia! 
Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie połączyli przyjemnego z pożytecznym! Po drodze zebraliśmy sporą ilość śmieci, które niestety zostawili inni turyści.
Pamiętajcie – góry to nasz wspólny skarb, dbajmy o nie! 
Dziękujemy wszystkim za udział w wyprawie i wspaniałą atmosferę! Do zobaczenia na kolejnym szlaku! 




