– Wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego 2022/2023

W dniu 14 września 2022 roku odbyło się głosowanie na przewodniczącego, zastępcę przewodniczącego i członków Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej, oraz na opiekunów SU. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas IV – VIII obecni w szkole 14.09.2022r.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:
1. Przewodnicząca SU – Zuzanna Gierczyk – klasa VIII
2. Zastępca przewodniczącej SU – Jakub Gabryś – klasa Va
3. Członkowie SU: Maksymilian Michałczak, Natalia Franczyk, Zofia Noworolnik, Jakub Ligas, Julia Michałczak, Jowita Wojtaszek, Lena Piszczek, Nadia Ligas, Oliwia Biały, Mateusz Warzecha, Jakub Werszner, Dorota Ligas.
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego zostają: Pan Dariusz Trybała oraz Pani Ewa Kaput.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności.


Wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego 2022/2023 - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top