– Wystąpienie Dyrektora Zespołu rozpoczynające rok szkolny 2020/2021

Kochani Uczniowie!
Witam Was bardzo serdecznie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Cieszę się, że cali i zdrowi pojawiliście się tu dziś, aby zacząć kolejny rok przygody z nauką. Mam nadzieję, że dobrze wypoczęliście i z zapałem podejmiecie tegoroczne wyzwania.
Szczególne słowa kieruję dziś do uczniów klasy I i ich rodziców. Witam Was w naszej szkole i życzę Wam zapału i ciekawości w poznawaniu świata. Odkrywajcie swoje pasje, rozwijajcie talenty, budujcie nowe przyjaźnie. Ze wszystkimi problemami zwracajcie się do swojej wychowawczyni i do mnie. Będziemy starać się każdemu pomóc. Szanowni Rodzice zapraszam Państwa do współpracy, pomocy, dzielenia się swoim zapałem i pomysłami.
Nie mogę pominąć również naszej ósmej klasy. Przed Wami ważny rok – egzamin ósmoklasisty i zakończenie szkoły podstawowej. Nie zmarnujcie tego czasu, pracujcie wytrwale i uczciwie, żebyście w maju ze spokojem podeszli do końcowego sprawdzianu wiedzy. W tym roku szkolnym egzamin ósmoklasisty został przesunięty na koniec maja i obejmuje dni 25, 26 i 27 maja 2021 r.
Podczas dzisiejszych spotkań z wychowawcami zostaniecie zapoznani z organizacją życia w szkole. Słuchajcie uważnie słów nauczycieli i stosujcie się do zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w naszym Zespole. Wszyscy chcemy być zdrowi. Każdy nauczyciel i pracownik obsługi pragnie zapewnić Wam bezpieczne warunki nauki, ale oczekujemy, że Wy również dostosujecie się do procedur obowiązujących w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Tylmanowej i będziecie ich przestrzegać. Mam nadzieję, że sytuacja obecna jest przejściowa i w ciągu najbliższych miesięcy ulegnie poprawie.
Przypominam, że na terenie Zespołu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych.
Wychowawcą klasy I jest Pani Anna Piszczek, a klasy IV -Pani Ewa Kaput.
Przydział sal:
klasa I – 203
klasa II – 206
klasa IIIa – 13
klasa IIIb – 14
klasa IV – 104
klasa V – 103
klasa VI – 204
klasa VIIa – 205
klasa VII b – 106
klasa VIII – 105

ROK SZKOLNY 2020/2021

UWAŻAM ZA ROZPOCZĘTY.

POWODZENIA

Back to top