– X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej Christmaslieder & Weihnachtssongs

W dniu dzisiejszym Zuzanna Świtecka i Michał Topolski z klasy VIA zaprezentowali naszą szkołę w X Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej Christmaslieder & Weihnachtssongs w Szczawnicy w sali kina „Pieniny”. Jest to konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera w Szczawnicy w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV – VI oraz klasy VII – VIII.
W tym roku zgłosiło się czterdziestu uczestników z wielu okolicznych szkół. Uczniowie naszej szkoły ładnie zaśpiewali świąteczne piosenki anglojęzyczne, a Michał Topolski zajął I miejsce w młodszej kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

X Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej Obcojęzycznej Christmaslieder & Weihnachtssongs - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top