– Z wizytą w Gminnym Schronisku dla Psów w Starym Sączu

W piątek 10 marca 2023r.  uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili Gminne Schronisko dla Psów w Starym Sączu. Celem wycieczki było przekazanie zebranej karmy oraz innych potrzebnych rzeczy dla podopiecznych tego schroniska. Wszystko to zostało zgromadzone w ramach akcji pod hasłem ”Pełna miska dla psiaka ze schroniska”.  Głównym założeniem i celem akcji było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania już od najmłodszych lat gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Dzieci dowiedziały się jak funkcjonuje schronisko i jak wyglądają pomieszczenia dla psów. Mieli również możliwość wyprowadzenia psów na spacer. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy włączyli się w akcję. Na pożegnanie otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.


Z wizytą w Gminnym Schronisku dla Psów w Starym Sączu - Galeria zdjęć

w formacie .zip
Back to top