– ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Drodzy Rodzice,

Przypominają mi się słowa piosenki:

„ To już jest koniec, nie ma już nic

Jesteśmy wolni, możemy iść.”

Koniec roku szkolnego. Inny, aczkolwiek tak samo ważny jak rok czy dwa lata temu. Szanowni Państwo, nie było łatwo, ale wspólnie daliśmy radę. Dziękuję za wsparcie i pomoc jaką otrzymaliśmy  od Was w tym roku szkolnym. Dziękuję, za godziny spędzone na nauce z dziećmi, za zgłębianie nowych aplikacji, programów i platform. Zdaję sobie sprawę, ile wymagało to z Waszej strony wysiłku i samokształcenia. Ale z drugiej strony nabyliście Państwo wiedzę, która będzie przynosiła owoce w przyszłości.

W związku z ograniczeniami, jakie narzuca nam COVID-19 zakończenie roku szkolnego będzie wyglądało w następujący sposób.

W czwartek o godzinie 9.00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona msza św. w  intencji uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Serdecznie zapraszam Państwa wraz z dziećmi, abyśmy wspólnie podziękowali Bogu za ten rok szkolny. Transport z Kłodnego o godzinie 8.40 pod kościół. Po mszy św. wszyscy wracają do domu. W czwartek nie ma zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia   zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Przypominam, że w autobusie i w kościele wszyscy mają ubrane maseczki.

W piątek ze względu na reżim sanitarny spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw mają następujący przebieg:

  1. Klasy: I, IIa, IIb, III spotkanie z wychowawcą o godz. 8.00

Kl. I – stołówka

Kl.II a – świetlica gimnazjum

Kl.II b – sala nr 12 parter

Kl. III – sala gimnastyczna

TRANSPORT: Kłodne 7.40

Ze szkoły: 8.40

  1. Klasy: IV, V, VIa, VIb – spotkanie z wychowawcą o godz. 9.00

Kl. IV – świetlica gimnazjum

Kl. V – stołówka

Kl. VIa – sala gimnastyczna

Kl.VI b – sala gimnastyczna

TRANSPORT: Kłodne 8.50

Ze szkoły: 9.40

  1. Klasa: VII, VIII, 0 – spotkanie z wychowawcą o godz. 10.00

Kl. VII – sala gimnastyczna/stołówka

Kl. VIII – sala gimnastyczna

Klasa 0 – świetlica gimnazjum

TRANSPORT: Kłodne 9.50

Ze szkoły 11.00

Przypominam, że uczniowie mają ubrane maseczki i dezynfekują ręce przy wejściu do szkoły.

Rodzice nie wchodzą do budynku, tylko czekają na swoje dzieci przed szkołą.

Jeśli Państwo ze względu na obecną sytuację pandemiczną obawiają się posłać dziecko po odbiór świadectwa, istnieje możliwość osobistego odbioru  w sekretariacie szkoły w pierwszym tygodniu wakacji lub we wrześniu. Szkoła nie będzie wysyłać świadectw pocztą.

 

WSZYSCY, KTÓRZY WYPOŻYCZYLI LAPTOPY ZE SZKOŁY, PROSZĘ O ICH ZWROT DO SEKRETARIATU DO PIĄTKU 26 CZERWCA 2020R.

 

 

 

 

Back to top