– ZEBRANIE Z RODZICAMI

Szanowni Rodzice

 

Dnia 26 listopada 2020r. odbędą się indywidualne spotkania z wychowawcami klas w ramach zebrania.

Formą kontaktu będzie rozmowa telefoniczna wychowawcy z rodzicem ucznia. Wychowawcy klas będą dzwonić do rodziców, aby porozmawiać o nauce i zachowaniu dziecku. Jeśli Państwo w momencie telefonu od nauczyciela nie będą mogli  go odebrać, proszę oddzwonić później.

Uprzejmie proszę, aby Państwo byli dyspozycyjni w godzinach:

16.00- 18.00 (dla klas IV-VIII)

14.00 – 18.00  (klasa I)

15.00 – 17.00 ( klasa II, IIIA IIIB)

Pozostali nauczyciele będą pełnić dyżur w godzinach 18.00 -19.00 i wtedy będzie można się  z nimi skontaktować, korzystając z listy kontaktów załączonej do tej wiadomości w dzienniku elektronicznym. Proszę nie udostępniać numerów telefonicznych nauczycieli dzieciom.

 

Na koniec mam do Państwa prośbę o rozsądne i odpowiedzialne pomaganie dzieciom w odrabianiu zadań. Docierają do mnie informacje, że bardzo często zadania, a nawet sprawdziany są pisane przez Państwa. To naprawdę nie pomaga dzieciom, a wręcz im szkodzi. Nauka uczciwości zaczyna się w rodzinie i każdy z nas domaga się uczciwego traktowania od drugiej osoby czy to jest nauczyciel, pracodawca, więc …….

Pozdrawiam

Anna Szerszeń

 

 

 

 

Back to top