– ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Państwo !

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczniemy od mszy św. o godz. 8.00 w kościele parafialnym. Po mszy św. wspólne spotkanie uczniów na sali gimnastycznej z dyrektorem i gronem pedagogicznym. Następnie uczniowie w swoich klasach spotkają się z wychowawcami, aby omówić aktualne procedury bezpieczeństwa, obowiązujące w Zespole. Uprzejmie przypominam, że nadal obowiązuje stan epidemii, w związku z tym proszę, aby rodzice i uczniowie mieli założone maseczki podczas spotkania na sali gimnastycznej. Maseczki będą mogli ściągnąć w klasie. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk uczniów i rodziców.

Dowóz 1 września o godz. 7.30 na trasie Stachówka – Kłodne  – szkoła . Wspólnie ruszamy z pocztem sztandarowym spod szkoły do kościoła. Odwóz przewidywany jest ok 10.45.

W tym dniu obowiązuje uczniów strój galowy, czyli zgodnie z zapisem Statutu Zespołu:

  • dla dziewczynek biała, gładka bluzka i granatowa lub czarna spódnica
  • dla chłopców materiałowe spodnie w kolorze czarnym lub granatowym oraz biała gładka koszula.

 

  • W dniu 1 września świetlica będzie nieczynna. Natomiast od czwartku 2 września świetlica pracuje w godzinach 7.45 – 8.45 oraz 12.30 – 15.30. Zgłoszenia na świetlicę będzie można otrzymać od wychowawców klas I-III, lub w sekretariacie Zespołu. Pierwszeństwo do zapisu na zajęcia świetlicowe będą mieli uczniowie klas I-III, których rodzice pracują. W miarę wolnych miejsc będą przyjmowane inne dzieci.

 

  • Przywóz do szkoły od czwartku będzie w następującym porządku:

rano godz. 7.30, 8.30 na trasie Stachówka – Kłodne – szkoła

po południu: 12.35, 13.25, 14.15, 15.00 ( przy czym ostatni odwóz o godz. 15.00 nie będzie codziennie).

W związku ze wskazaniami GIS, uczniowie przebywając w szkole podczas przerw są zobowiązani do noszenia maseczek. Jeśli będzie ładna pogoda uczniowie będą spędzać długie przerwy na boisku szkolnym

mgr Anna Szerszeń

 

 PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA COVID 2021

Back to top